صفحه اصلي| اخبار| بخشنامه| گالري عكس| تماس با ما
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 40529
 بازدید امروز : 13
 کل بازدید : 67214
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1562
اوقات شرعی
اخبار > المپیاد ورزش روستایی آقایان استان


  چاپ        ارسال به دوست

جام خوشه چین

المپیاد ورزش روستایی آقایان استان

اولین المپیاد ورزش روستایی استان (جام خوشه چین ) در بخش آقایان با شرکت 6 شهرستان (بویراحمد، کهگیلویه، بهمئی، چرام، دنا، لنده ) و با حضور بیش از 150 ورزشکار در رشته های ( فوتسال 5نفره، والیبال 4نفره، هفت سنگ مهارتی، دومیدانی( 200 متر و 5000متر)، چوب کشی و طناب کشی) 29 و 30 مردادماه 98 در یاسوج برگزار شد. نتایج تیمی این المپیاد:
مقام اول: کهگیلویه
مقام دوم: بویراحمد
مقام سوم: دنا
در پایان مسابقات مراسم اختتامیه که با حضور مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان برگزار شد. اقای دکتر همت پور رئیس محترم هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان با عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان و همه ورزشکاران، مربیان و سرپرستان و با ارائه گزارشی از روند برگزاری این المپیاد در مرحله شهرستانی و راهیابی تیمها و نفرات برتر به مرحله استانی و با تقدیر از تلاش و حضور شهرستانهای شرکت کننده در این رویداد، همچنین از مسئولین هیئت ها، داوران، دهیاران، مربیان، سرپرستان، بازیکنان، تدارکات مسابقات و سرپرستان مجموعه های ورزشی و همه کسانی که با حضور و همکاری خود در برگزاری منظم این رویداد بزرگ استانی هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان را همراهی نمودند تشکر و سپاسگزاری نمودند. در پایان مراسم با اهدای کاپ و حکم قهرمانی به تیمهای اول تا سوم و نیز حکم قهرمانی از نفرات اول تا سوم هر رشته تجلیل بعمل آمد.
نتایج مسابقات
رشته طناب کشی :
مقام اول: بویراحمد
مقام دوم: کهگیلویه
مقام سوم: دنا
چوب کشی وزن 70- کیلو
نفر اول: محمدعلی ارغنده کهگیلویه
نفردوم: امید فاضلی دنا
نفر سوم: مجید خوش خواهش بویراحمد
چوب کشی وزن 85-کیلو
نفر اول: پیمان نوروزی نیک کهگیلویه
نفر دوم: وحید آئین پرست دنا
نفرسوم: نوید باقر پور بویراحمد
دو 200متر
نفر اول: سامان خواهانی فر بویراحمد
نفر دوم: امید رضا آذری پی دنا
نفر سوم: فهیم چیره بهمئی
دوی 5000متر
نفر اول ابوالفضل بهمنی نژاد کهگیلویه
نفردوم: علی موسوی صفت بهمئی
نفرسوم: محمد رزبانه دنا
فوتسال
مقام اول: کهگیلویه
مقام دوم : بهمئی
مقام سوم : لنده
والیبال 4نفره
مقام اول: لنده
مقام دوم: بویراحمد
مقام سوم: بهمئی
هفت سنگ مهارتی
مقام اول: ایمان ایروانی دنا
مقام دوم: امیدرضا رضوی بویراحمد
مقام سوم: آرمان جابرنژاد بهمئی
ر


دانلود فايل : ۲۰۱۹۰۸۲۱_۱۷۱۷۵۰.jpg ( 2054KB )


٢٣:١٤ - پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٧٠١٦    /    تعداد نمایش : ٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





ساعت
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
صفحه اصلي| اخبار| بخشنامه| گالري عكس| تماس با ما